logo
d'Informació i Mitjans Audiovisuals
Nom Càrrec Telèfon Despatx A/e
Abadal Falgueras, Ernest Professorat 934035758 128 abadal@ub.edu
Adell, Maria Professorat 934020262 219 maria.adell@ub.edu
Agustí Ruiz, Lluís Professorat 934035782 109 agusti@ub.edu
Alcaraz Martínez, Rubén Professorat 934034017 203 ralcaraz@ub.edu
Ambit, Marc Professorat 934035787 204 marcambit@ub.edu
Andreu Daufí, Jordi Professorat 934034800 106 jandreud@ub.edu
Anglés Sorolla, Luis Biblioteca 934035769 B03 langles@ub.edu
Ardanuy, Jordi Professorat 934039251 211 jordi_ardanuy@ub.edu
Argudo Plans, Sílvia Professorat 934035782 109 silvia.argudo@ub.edu
Auladell Basart, David Tècnic d'audiovisuals 934039629 131 auladell@ub.edu
Badia Tarragó, Joan Biblioteca 934035769 B03 jobadiata@ub.edu
Baena Argudo, Júlia Professorat 934035783 110 juliabaena@ub.edu
Barcia, A. José Tècnic d'audiovisuals 934039629 131
Baró Llambias, Mònica Professorat 934035779 105 baro@ub.edu
Barrios, Maite Professorat 934039629 131 mbarrios@ub.edu
Batlle Baró, Sabina Becària FPI 205 A sabina.batlle@ub.edu
Bayés Gil, Marc Professorat 934037021 115 marcbayes@ub.edu
Blasi, Berta Professorat 934035783 110 bblasi@ub.edu
Bonet Agustí, Lluís Professorat lbonet@ub.edu
Borràs, Josep Àngel Professorat 934035784 111 borras@ub.edu
Borrego Huerta, Ángel Professorat 934033751 132 borrego@ub.edu
Boté, Juan-José Professorat 934035787 204 juanjo.botev@ub.edu
Bravo, José Luis Professorat 934039629 131 jlbravo@ub.edu
Bravo Almirall, Aïda Professorat 934037021 115 abravoal@ub.edu
Buendia Bazan, Antonio Aules d'informàtica 934035789 306 buendia@ub.edu
Cabello Bàrzanas, José María Professorat 934020923 315 cabello.barzanas@ub.edu
Cabrera Fosch, Mercè Oficina de Relacions Internacionals 934035771 003 ori.informacio.audiovisuals@ub.edu
Cadene, Mathilde Professorat 934037021 115 mathilde.cadene@ub.edu
Calvet Gómez, Cristina Professorat 934037021 115 ccalvet@ub.edu
Capaz, Belén Administració Departament BiD 934035767 119 bcapaz@ub.edu
Capella, Jordi Tècnic d'audiovisuals 934039629 131 jcapella@ub.edu
Castañer Ruiz, Sergio Punt d'informació-Consergeria 934035759 s.castaner@ub.edu
Castellano Casart, Roser Administradora Centre BiD/Sants 934035858 006 rcastellano@ub.edu
Cavallé, Ignasi Professorat 934035785 202 icavalle@ub.edu
Centelles, Miquel Coordinador del màster d'Humanitats Digitals 934034017 203 miquel.centelles@ub.edu
Comalat Navarra, Maite Secretària Departament BiD-CAV 934034097 120 comalat@ub.edu
Cuesta Miquel, Maria Suport al CRICC 934035780 205A mcuestmi30@alumnes.ub.edu
Cunill Gallart, Jep Professorat 934020923 315 jepcunill@ub.edu
Díaz Martínez, Lara Suport al web; Suport al SIOF 934035780 205A siof@ub.edu
Duran Castells, Jaume Professorat 934020923 315 jaumeduran@ub.edu
Esquerrà Andreu, Mercedes Professorat 934037021 115 mercedes.esquerra@ub.edu
Esteve, Asunción Professorat 934037021 115 aesteve@ub.edu
Fabeiro Garcia, Rosa M. Professorat 934035781 108 rfabeiro@ub.edu
Faure Carvallo, Adrien Professorat 934039784 220 adrienfaure@ub.edu
Fedele, Maddalena Professorat 934020262 219 maddalena.fedele@ub.edu
Fernández-Giró Navarro, Javier Punt d'informació-Consergeria 934035759 fernandezgiro@ub.edu
Ferran Ferrer, Núria Professorat 934035785 202 nferranf@ub.edu
Foix, Laia Professorat 934035783 110 laiafoix@ub.edu
Franganillo, Jorge Professorat 934035784 111 franganillo@ub.edu
Gallo-León, José Pablo Professorat 934035781 108 jpablo.gallo@ub.edu
Garcia Asensio, M. Àngels Professorat 934020924 314 garciaasensio@ub.edu
Garcia Barceló, Mercè Secretaria 934035771 003 mercegarciab@ub.edu
García García, David Professorat 934020924 314 david.garciag@ub.edu
García Grimau, Francesc Professorat 934035783 110 francesc.garcia@ub.edu
García López, Rosa Maria Cap d'Oficina d'Afers Generals 934035112 004 rmgarcia@ub.edu
Gascón García, Jesús Professorat 934035788 207 gascon@ub.edu
Gisbert Marzo, Mireia Professorat 934035781 108 mireia.gisbert@ub.edu
González Pérez, Mercedes Oficina d'Afers Generals 934034421 merche.gonzalez@ub.edu
Gormezano Monllor, Gerard Professorat 934020923 315 ggormezano@ub.edu
Grané Oró, Mariona Professorat 934020923 315 mgrane@ub.edu
Guallar, Javier Secretari 934039375 121b jguallar@ub.edu
Guastevi Olives, Sara Professorat 934035782 109 guastevi@ub.edu
Iglesias, Domingo Professorat 934035784 111 diglesias@ub.edu
Íscar Álvarez, Ricardo Professorat 934020924 314 ricardo.iscar@ub.edu
Jariod, Daniel Professorat 934020923 315 daniel.jariod@ub.edu
Jornet Benito, Núria Directora Departament BiD-CAV 934034097 120 jornet@ub.edu
Llinares Heredia, Francesc Professorat 934037021 115 fllinares@ub.edu
Llopart Pérez, Xavier Professorat 934037021 115 xllopart@ub.edu
López-González, Hibai Responsable Relacions Internacionals 934020262 219 hibailopez@ub.edu
Lopezosa, Carlos Professorat 934035774 116 lopezosa@ub.edu
Louzao Riádigos, Iria Professorat 934039784 220 iria.louzao@ub.edu
Maref Sanmiguel, Nadia Punt d'informació-Consergeria 934035759 nadiamaref@ub.edu
Marquès, Anna Professorat 934020924 314 anna.marques@ub.edu
Marques, Ricardo Jorge Rodrigues Sepúlveda Professorat 934037021 115 ricardo.marques@ub.edu
Martínez Corcuera, Eva Professorat 934020924 314 evamartinezcorcuera@ub.edu
Martínez Gené, Paula Oficina d'Afers Generals 934034421 paulamartinez@ub.edu
Martínez Merino, Manuel Jesús Professorat 934037021 115 manolomartinez@ub.edu
Martínez Núñez, Alberto Secretaria 934035771 003 amartinez@ub.edu
Masanet Jordà, Maria José Professorat 934020262 219 mjose.masanet@ub.edu
Mendieta Vancells, J. Oriol Professorat 934039784 220 oriolmendieta@ub.edu
Mir Pallas, Susana Biblioteca 934035768 B03 susanamir@ub.edu
Montoya Rubio, Alba Professorat 934035974 313 albamontoya@ub.edu
Mora Cubino, Iolanda Professorat 934035787 204 iolanda_mora@ub.edu
Morante Carpio, Rosina Mireya Secretaria 934035770 mmorante@ub.edu
Muñoz, Carlos Suport informàtic 934035940 cmunoz@ub.edu
Novella Sánchez, Roser Directora de la biblioteca 934035765 B03 novella@ub.edu
Ollé Castellà, Candela Tècnica de recerca 934035785 202 olle.candela@ub.edu
Ortiz Álvarez, Paula Professorat 934020924 314 paulaortiz@ub.edu
Palomar Baget, Núria Professorat 934035784 111 nuria.palomar@ub.edu
Pérez Domínguez, Montserrat Punt d'informació-Consergeria 934035759 montperez@ub.edu
Pérez-Montoro, Mario Coordinador del programa de doctorat 934039675 129 perez-montoro@ub.edu
Pericas, Pau Professorat 934020924 314 paupericas@ub.edu
Planas Vilanova, Albert Secretaria 934035771 003 aplanas1@ub.edu
Pons i Serra, Amadeu Professorat 934035782 109 pons@ub.edu
Pozzobon Tablante, Ricardo Nicolás Professorat 934037021 115 rpozzobon@ub.edu
Prades Artigas, Lourdes Professorat 934035785 202 lourdesprades@ub.edu
Prohens Coll, Bàrbara Professorat 934020924 314 barbara.prohens@ub.edu
Rebellón, M. Carme Cap de la secretaria de la facultat 934035776 003 crebellon@ub.edu
Rey Martín, Carina Professorat 934035778 104 carina.rey@ub.edu
Riera, Xavier Professorat 934020924 314 xriera@ub.edu
Rius Cruz, Sandra Professorat 934020923 315 s.rius@ub.edu
Rodríguez Mata, Alberto Secretaria 934035770 albertorodriguez@ub.edu
Rodríguez Parada, Concepción Coordinadora del màster de Gestió i Direcció de Biblioteques i Serveis d'Informació 934035783 110 crodriguezp@ub.edu
Rodríguez-Gairín, Josep Manuel Coordinador aules informàtica 934035777 103 rodriguez.gairin@ub.edu
Roig Teixidó, Noemí Professorat 934035787 204 noemiroig@ub.edu
Rojas Martínez, Susana Responsable de logística del centre 934035835 007 srojas@ub.edu
Romaní i Molins, Èlia Biblioteca 934035768 B03 eliaromani@ub.edu
Romera Valentín, Ana Oficina d'Afers Generals 934034421 ana.romera@ub.edu
Romero Marín, Juan José Professorat 934037021 115 juanjo.romero@ub.edu
Rovira Cuadrench, Josep Professorat 934020924 314 josep.rovira@ub.edu
Rubió i Rodon, Anna Professorat 934035783 110 annarubio@ub.edu
Rueda Ramírez, Pedro Coordinador del màster de Biblioteques i Col·leccions Patrimonials 934033751 132 pedrorueda@ub.edu
Salse Rovira, Marina Vicedegana acadèmica 934035775 121a salse@ub.edu
Sánchez Gómez, Lydia Vicedegana d'equipaments 934035775 121a lsanchezg@ub.edu
Sánchez Mota, Mónica Punt d'informació-Consergeria 934035759 monicasanchezmota@ub.edu
Santos-Hermosa, Gema Professorat 934035781 108 gsantos@ub.edu
Sanz Aznar, Javier Professorat 934020923 315 javier.sanz@ub.edu
Sastre, Joan Marc Professorat 934020923 315 jmsastre@ub.edu
Solà Antolín, Jordi Cap de l'Oficina de Recerca 934039377 119 jordisola@ub.edu
Soler Bages, Marc Professorat 934037021 115 msolerb@ub.edu
Somoza Fernández, Marta Professorat 934035781 108 msomoza@ub.edu
Soriano, Dolors Professorat 934035785 202 dolorssoriano@ub.edu
Sosa, Luciana Becària FPI 205 A sosalucianam@ub.edu
Sospedra Roca, Rafel Professorat 934037021 115 rsospedra@ub.edu
Soy, Cristina Professorat 934035781 108 cristina.soy@ub.edu
Suárez Vilagran, Maria del Mar Professorat 934035974 313 mmsuarez@ub.edu
Sulé Duesa, Andreu Coordinador del màster de Gestió de Continguts Digitals 934035788 207 sule@ub.edu
Tafalla, Montse Professorat 934035785 202 mtafalla@ub.edu
Tarragó Mussons, Anna Professorat 934037021 115 annatarrago@ub.edu
Térmens Graells, Miquel Degà 934035773 122 termens@ub.edu
Tomasena, José Miguel Professorat 934035774 116 jmtomasena@ub.edu
Turbany, Jaume Professorat 934037021 115 jturbany@ub.edu
Urbano Salido, Cristóbal Professorat 934035918 130 urbano@ub.edu
Valero, Pedro Professorat 934020923 315 pedrovalero@ub.edu
Vall i Casas, Aurora Cap d'estudis GIDD+ID 934035786 117 auroravall@ub.edu
Vállez Letrado, Mari Professorat 934034017 203 marivallez@ub.edu
Valls Bofill, Arola Professorat 934035974 313 arolavalls@ub.edu
Via Tous, Nil Professorat 934035781 108 nviatous@ub.edu
Vilà Balló, Adrià Professorat 934035785 202 adriavila@ub.edu
Vilaseca Corderroure, Jaume-E. Professorat 934020924 314 jaume.vilaseca@ub.edu
Villalba Palacín, Vicente Professorat 934039784 220 vicentevillalba@ub.edu
Villanueva, Sergio Cap d'estudis del grau de Comunicació Audiovisual 934035410 118 sergio.villanueva@ub.edu
Villarroya Planas, Anna Directora del Centre de Recerca 934037021 115 annavillarroya@ub.edu
Vinyes Lopez, Alba Secretaria 934035771 003 albavinyes@ub.edu